A Magyar Film Iroda Rt. 114. számú heti híradója (1926) első hírében tudósít a Budapesten 20. alkalommal megrendezett Nemzetközi Vásárról. A Horthy Miklós kormányzó által megnyitott kiállításon a magyar iparágak termékei mellett számos külföldi gyártó árucikkei megjelentek. A híradófilm eredeti anyagai a MaNDA és Filmintézet gyűjteményében találhatók.
A Magyar Film Iroda Rt. 116. számú híradója (1926) harmadik eseményében foglalkozik Bicsérdy Béla (1872-1951) látogatásával. A sportoló, életmódreformer és szakrális vezető 1926-os budapesti vizitációja hatalmas szenzáció volt: számos követője és tanainak sok ellenzője is tüntetéseket szervezett a fővárosban. A híradófilm eredeti anyagai a MaNDA és Filmintézet gyűjteményében találhatók.
A Magyar Film Iroda Rt. 120. számú híradója (1926) hatodik eseményében tudósít Portorose településről és az ott nyaraló magyar vendégekről. A jelenleg Szlovéniához tartozó, Trieszthez közel fekvő Portorož hosszú ideig az egyik legkedveltebb adriai üdülőhely volt a magyar turisták számára. A híradófilm eredeti anyagai a MaNDA és Filmintézet gyűjteményében találhatók.
A Magyar Film Iroda Rt. 123. számú híradója (1926) negyedik eseményében foglalkozik a budapesti Népligetben megrendezett III. Nemzetközi Rendőrkutya Verseny programjaival. A rendőrségi állományban szolgáló dobermann és német juhász kutyafajták különböző, modellezett akciókban és ügyességi feladatokban vettek részt és arattak sikert. A híradófilm eredeti anyagai a MaNDA és Filmintézet állományában találhatók.
A Magyar Film Iroda Rt. 125. számú híradója (1926) negyedik eseményében tudósít Horthy Miklós kormányzó kenderesi kastélyáról. A híradórészlet képeket mutat az uradalom különböző kastélyépületeiről, azok berendezéséről, valamint a kastélyparkról és a kertről. Az 1800-as évek elején épült kenderesi (Jász-Nagykun-Szolnok megye) kastély 1944-ig volt a kormányzói család birtokában, majd a II. világháború után mezőgazdasági szakiskola működött benne. Jelenleg iskolai kollégium, mauzóleum és múzeum található az épületekben. A híradófilm eredeti anyagai a MaNDA és Filmintézet gyűjteményében találhatók.